Medarbetare

Vi är ett team med 18 glada medarbetare som alla har ett passionerat intresse av vin, mat och människor. Vår viktigaste uppgift är att stimulera människors lust att upptäcka kvalitativa och personliga drycker.

Henrik
Säljare Stockholm

T: 08-792 03 50
M:  070-717 39 02
E: henrik@johanlidbyvinhandel.se

Jasmin
Säljare Stockholms innerstad

T: 08-792 03 50
M: 070-717 39 89
E: jasmin@johanlidbyvinhandel.se

Johan
Försäljningschef Horeca samt säljare Skåne

T: 08-792 03 50
M: 073-947 46 07
E: j.eklund@johanlidbyvinhandel.se

Marie
Säljare Stockholm samt innesälj

T: 08-792 03 50
M: 072-857 26 29
E: marie@johanlidbyvinhandel.se

Oskar
Säljare Stockholm, Värmland, Mälardalen samt Gotland

T: 08-792 03 50
M: 076-882 32 80
E: oskar@johanlidbyvinhandel.se

Ove
Säljare Stockholm, Uppsala samt Norrland

T: 08-792 03 50
M: 070-717 39 07
E: ove@johanlidbyvinhandel.se

Patrik
Säljare Stockholm, Dalarna, Nordvästra Mälardalen samt Gotland

T: 08-792 03 50
M: 070-778 85 83
E: patrik@johanlidbyvinhandel.se

Anders
Kock, Vin och Gastronomi

T: 08-792 03 50
M: 070-717 39 89
E: anders@johanlidbyvinhandel.se

Håkan
Vice VD och Producentansvarig

T: 08-792 03 50
M: 070-717 39 08
E: hakan@johanlidbyvinhandel.se

Isabella
Producentansvarig

T: 08-792 03 50
M: 070-491 84 48
E: isabella@johanlidbyvinhandel.se

Josef
Producentansvarig

T: 08-792 03 50
M: 073-633 39 10
E: josef@johanlidbyvinhandel.se

Linda
Assisterande producentansvarig

T: 08-792 03 50
M: 072-857 22 29
E: linda@johanlidbyvinhandel.se

Malin
Producentansvarig (föräldraledig)

T: 08-792 03 50
M: 070-717 98 02
E: malin@johanlidbyvinhandel.se

Johanna
Marknad och Vinklubb

T: 08-792 03 50
M: 073-987 14 60
E: johanna@johanlidbyvinhandel.se

Karin
Marknad och Vinklubb

T: 08-792 03 50
M: 070-225 87 50
E: karin@johanlidbyvinhandel.se

Lena
Ekonomi, administrations- och personalansvarig

T: 08-792 03 50
M: 070-717 39 05
E: lena@johanlidbyvinhandel.se

Johan
VD och producentansvarig

T: 08-792 03 50
M: 070-717 21 19
E: johan@johanlidbyvinhandel.se

Ta kontakt

Polhemsgatan 20 A 112 36 Stockholm
info@johanlidbyvinhandel.se
08-792 03 50

Välkommen till Johan Lidby Vinhandel

Denna sida innehåller information om alkoholhaltiga drycker och riktar sig till dig som fyllt 25 år.

ÄR DU 25 ÅR ELLER ÄLDRE?
NEJ